Друга спроба приватизації ОПЗ

opz31 жовтня 2016 року Фонд державного майна України оголосив про проведення конкурсу з відкритістю пропонування ціни за принципом аукціону з продажу пакета акцій публічного акціонерного товариства «Одеський припортовий завод», інформує прес-служба ФДМУ.

Фонд пропонує до продажу пакет акцій у кількості 795 083 903 штук, що становить 99,567% статутного капіталу товариства. Статутний капітал товариства дорівнює 798,544 млн. грн. Номінальна ціна акції – 1 гривня. Початкова ціна пакета акцій товариства – 5,16 млрд. грн.  Крок торгів 150 млн. грн.

Конкурс з продажу пакета акцій ПАТ «Одеський припортовий завод» буде проведено 14 грудня 2016 року. Його супроводжуватиме фінансовий радник – UBS Limited.

Умовами конкурсу передбачені зобов’язання покупця в економічній, інноваційно-інвестиційній, соціальній та природоохоронній діяльності товариства, а також у сфері корпоративних відносин та розпорядження майном товариства. Строк дії зобов’язань покупця щодо умов, які не мають визначеного періоду їх виконання, становить п’ять років з дати переходу права власності на пакет акцій.

У конкурсі з продажу пакета акцій ПАТ «Одеський припортовий завод» мають право брати участь особи, які можуть бути покупцями об’єктів приватизації згідно із статтею 8 Закону України«Про приватизацію державного майна». До участі в конкурсі не допускаються юридичні особи та фізичні особи, визначені в частині третій статті 8 Закону України «Про приватизацію державного майна».

Потенційні покупці — юридичні особи зобов’язані, зокрема, подати державному органу приватизації документ про розподіл статутного капіталу серед учасників.

Крім того, згідно з останніми змінами у нормативних актах з приватизації, проведеними ФДМУ, потенційний покупець – учасник конкурсу має право замість сплати грошового внеску як конкурсної гарантії для участі у конкурсі надати банківську гарантію на суму конкурсної гарантії – 258 млн. грн.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: