Капітальні інвестиції зросли на 27,2%

invcap916У січні–вересні 2016 року підприємствами та організаціями за рахунок усіх джерел фінансування було освоєно 204,5 млрд. грн. капітальних інвестицій  (ІНФОГРАФІКА). За даними Держстату, такий показник виявився на 27,2% більше обсягу капітальних інвестицій за відповідний період попереднього року (160,72 млрд. грн.). При цьому в порівнянних цінах він зріс 16,4%.

Головним джерелом фінансування капітальних інвестицій залишаються власні кошти підприємств та організацій, за рахунок яких освоєно 71,8% загального обсягу. Частка залучених та запозичених коштів, а саме кредитів банків і коштів іноземних інвесторів, становила 10,3%. За рахунок державного та місцевих бюджетів освоєно 5,9% капітальних інвестицій.

Найвагомішу частку капітальних інвестицій (96,7% загального обсягу) освоєно в матеріальні активи, з яких у будівлі та споруди – 46,9% усіх інвестицій, у машини, обладнання та інвентар, транспортні засоби – 45,5%. У нематеріальні активи вкладено 3,3% загального обсягу капітальних інвестицій.

На капремонт активів спрямовано 12,9 млрд. грн. капітальних інвестицій (6,3% від загального обсягу).

 

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: