В Україні існує потреба у законодавчій регламентації криптовалют

Голова НКЦПФР розповів про головні висновки обговорення теми криптовалют та ІСО на 43 щорічній конференції IOSCO в Будапешті.

Зокрема, Тимур ХРОМАЄВ на своїй сторінці у Facebook зазначив таке:

«1. Крипто індустрія за останні три роки активно розвивалась і через активну практику почала формулювати певні стандарти, правила та питання щодо ведення діяльності. «Точка неповернення» вже в минулому, і крипто індустрія залишається та стає невід’ємною частиною економічних та фінансових відносин. Тому існуючи питання визнання статусу, діяльності та наслідків потребують адаптації та законодавчо/нормативного визнання фінансовими регуляторами.

2. Потрібно розглянути крипто активи та діяльність з ними в межах існуючих «старих» правил на основі принципів та суті, а не форми (паперова, цифрова тощо) та сформулювати нові правила, враховуючи дуже динамічний розвиток цієї індустрії.

3. До міжнародних стандартів ще далеко, тому крипто норми та правила будуть визначатись на рівні національних законодавств.

Враховуючи це, вважаю що дуже вчасно розглянути на найближчому засіданні Ради фінансової стабільності питання визнання деяких крипто одиниць як фінансовий інструмент, сформулювати підходи до визнання діяльності з ними та розпочати процедури щодо підготовки відповідних законодавчих процесів».

 

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: