В Україні запроваджується ISO 20022

isoНаціональний банк України розпочинає перехід платіжної інфраструктури України на стандарт ISO 20022. Про це йдеться на сторінці НБУ у Facebook.

Новий проект регулятора з переведення вітчизняної платіжної інфраструктури на цей міжнародний стандарт представили минулого тижня фахівці Департаменту інформаційних технологій НБУ та Департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку НБУ представникам банків, розробникам програмних продуктів, іншим учасникам платіжної системи.

«Це дуже амбітний та глобальний проект НБУ, реалізація якого дозволить інтегрувати нашу національну систему електронних платежів до світового простору платежів і розрахунків», – зазначив на зустрічі директор Департаменту інформаційних технологій НБУ Володимир Нагорнюк.

У свою чергу, директор Департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку Сергій Шацький додав: «У рамках реалізації проекту буде створена єдина платформа взаємодії учасників платіжної інфраструктури України, на базі якої можна буде запроваджувати миттєві, безперервні платежі з наскрізною обробкою не лише для національних, а й транскордонних розрахунків».

Метою зустрічі стало ознайомлення учасників платіжного ринку з перевагами нового стандарту, процедурою його запровадження та планом-графіком проекту, відповідно до якого остаточний перехід на стандарт та нову СЕП-4 заплановано на жовтень 2019 року.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: