Страховики пропонують стимулювати внутрішні довгострокові інвестиції

Ліга страхових організацій України запропонувала зміни до Комплексної програми розвитку фінансового сектору України до 2020 року.

Відповідні пропозиції були представлені Віце-президентом ЛСОУ Сергієм ТАРАСОВИМ на відкритому засіданні Нацкомфінпослуг, на якому  розглядалось питання щодо внесення змін до документа, інформує прес-служба Ліги.

Запропоновані ЛСОУ зміни спрямовані на досягнення головної мети Програми – створення фінансової системи, що здатна забезпечувати сталий економічний розвиток, у першу чергу за рахунок формування довгострокових фінансових ресурсів та інвестицій в економіку України, забезпечення стабільності та створення умов для сталого розвитку ринку страхових послуг, а також доповнюють Програму показниками, що дозволять більш ефективно відстежувати результативність її реалізації.

Враховуючи сучасний стан та потреби розвитку економіки України, ЛСОУ звертає увагу на необхідність спрямувати зусилля на ефективне використання внутрішніх інвестиційних ресурсів. При цьому доцільно стимулювати  збільшення джерел та обсягів локальних (внутрішніх) довгострокових фінансових ресурсів, у тому числі сприяти створенню передумов для розвитку накопичувального страхування життя та накопичувального пенсійного забезпечення, а також розвитку ринку страхових послуг та фондового ринку.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: