Нацкомфінпослуг внесе зміни до нормативної бази щодо фінансової звітності

Комісія оприлюднила ряд проектів нормативно-правових актів щодо фінансової звітності та аудиту на ринку небанківських фінансових послуг.

Зокрема, це проекти розпоряджень Нацкомфінпослуг «Про внесення змін до Порядку складання звітних даних страховиків», «Про внесення змін до внесення змін до Положення про порядок складання, формування та подання адміністратором недержавного пенсійного фонду звітності з недержавного пенсійного забезпечення» та «Про затвердження Змін до Порядку складання та подання звітності ломбардами до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг».

Їх основною метою є приведення нормативно-правових актів у відповідність до Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» щодо аудиту фінансової звітності.

Також Комісія оприлюднила проект Розпорядження «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, та визнання таким, що втратило чинність Розпорядження Нацкомфінпослуг від 26 лютого 2013 року №640».

Завданням цього документа є приведення нормативно-правових актів Комісії у відповідність до Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» в частині ведення Реєстру аудиторів та суб’єктів аудиторської діяльності.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: