НБУ врегулював питання оцінки стійкості банків

Регулятор удосконалив вимоги щодо оцінки стійкості банків, затверджені Постановою Правління НБУ від 22 грудня 2017 року №141. Про це інформує прес-служба Національного банку.

Зокрема, Нацбанк удосконалив порядок врахування вжитих банками заходів, а також фактичних подій, що відбулися після звітної дати, при складанні ними програми капіталізації чи заходів для підтримки або відновлення рівня капіталу.

Крім того, Національний банк:

– уточнив порядок розрахунку нормативів достатності капіталу під час проведення першого та другого етапів оцінки стійкості банків;

– врегулював питання щодо складання/оновлення банком програми капіталізації та/або заходів для підтримки або відновлення рівня капіталу за результатами інспекційної перевірки НБУ;

– оновив порядок опублікування банками та Національним банком результатів оцінки стійкості банків і банківської системи України.

Відповідні зміни затверджені Постановою Правління НБУ від 21 червня 2018 року №68 «Про затвердження змін до Положення про здійснення оцінки стійкості банків і банківської системи України», яка набрала чинності з 24 червня 2018 року.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: