Корпоративне управління в державних банках наблизиться до світових стандартів

Фінансовий комітет ВРУ рекомендував Парламенту прийняти за основу та в цілому законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення функціонування фінансового сектору в Україні».

Прийняття проекту закону (№8331-д) удосконалить принципи та механізми діяльності Національного банку України, банків, корпоративного управління в державних банках, що, в свою чергу, сприятиме покращенню діяльності фінансового сектору в Україні.

Як повідомляється на офіційній сторінці Національного банку у Facebook, Перший заступник Голови НБУ Катерина РОЖКОВА, коментуючи даний документ, зазначила: «З прийняттям цього законопроекту корпоративне управління в державних банках наблизиться до світових стандартів, за якими вже давно працюють провідні приватні фінансові установи України. Отже, підвищиться конкурентоспроможність державних банків, як і загальна ефективність їх діяльності. Ці зміни до організації корпоративного управління державних банків є необхідною передумовою реалізації стратегії розвитку державного банківського сектору, представленої Урядом на початку 2018 року».

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: