Аудиторська оцінка банків опрацьовуватиметься довше

Національний банк подовжив терміни опрацювання звітів аудиторів про результати оцінки якості активів банків.

Як повідомляє прес-служба регулятора, зміна термінів пов’язана з необхідністю детального аналізу та додаткового опрацювання НБУ даних, отриманих від аудиторів та банків.

Зокрема, змінено:

– надсилання Національним банком вимоги про складання банками програм капіталізації, щодо яких регулятор прийняв рішення про проведення оцінки стійкості із застосуванням: двох етапів оцінки стійкості – до 1 серпня 2018 року; трьох етапів оцінки стійкості – до 17 серпня поточного року;

– подання банками, щодо яких Нацбанк прийняв рішення про проведення оцінювання із застосуванням двох етапів оцінки стійкості, програми капіталізації до 15 вересня 2018 року.

Зазначені зміни затверджено Постановою Правління НБУ №76 «Про внесення змін до Положення про здійснення оцінки стійкості банків і банківської системи України» від 10 липня 2018 року. Вони набули чинності з 11 липня 2018 року.

Слід нагадати, що звіти аудиторів надавались згідно з Положенням про здійснення оцінки стійкості банків і банківської системи України, затвердженого Постановою Правління НБУ від 22 грудня 2017 року №141.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: