Нацдепозитарій формує нову Раду учасників

Відкрито прийом заяв на висунення кандидатів до Ради учасників Національного депозитарію, вибори відбудуться в серпні. Про це інформує прес-служба НДУ.

Під час роботи Рада зарекомендувала себе, як базова платформа для відкритого обговорення актуальних питань співпраці. Ефективна комунікація з усіма учасниками фондового ринку України має велике значення для успішного реформування його інфраструктури, зокрема для впровадження нової моделі взаємодії та програмного забезпечення з депозитарного обліку.

«НДУ зацікавлений у розвитку комунікації зі своїми клієнтами, і Рада учасників – основний майданчик для такого діалогу. Для підвищення якості зворотного зв’язку необхідна активна участь гравців ринку, як під час виборів ради, так і в процесі її роботи. Центральний депозитарій також проводить роботу з аналізу проблематики взаємодії з учасниками та поліпшення комунікації зі свого боку», – зазначив Член Правління НДУ Олексій ТАРАСЕНКО.

Вибори до Ради учасників Національного депозитарію України проводяться кожні два роки. Ключовими етапами формування нового складу в 2018 році є такі:

1. Подача заяв на висунення кандидатів для виборів до складу Ради учасників – з 18 до 31 липня (включно).

2. Рейтингове електронне голосування на сайті НДУ – з 3 до 17 серпня (включно).

3. Підрахунок і оформлення результатів голосування – 20 серпня.

4. Оголошення складу Ради учасників та резервного складу кандидатів до Ради учасників, дати і місця проведення першого засідання – до 22 серпня 2018 року.

«До складу Ради повинні увійти не стільки технологічні фахівці учасників депозитарної системи, скільки люди, які зможуть працювати над стратегічними питаннями, бачити загальну картину. Дуже хотілося б, щоб люди, які прийдуть до Ради, стали над корпоративними інтересами. Намагалися впливати на розвиток сегментів, який вони представляють. У тому числі технологічного. Дайте своїм представникам у Раді більше часу, підтримайте ресурсами. Якщо учасники депозитарної системи хочуть якісного обстоювання своїх інтересів, потрібно забезпечити якісне представництво. Якісне представництво – це й інший рівень дискусій, й інший рівень обстоювання інтересів», – вважає Голова Ради учасників Андрій СТЕПАНЕНКО.

«Рада учасників НДУ – можливість діалогу між учасниками ринку і монополістами. Обрання Ради учасників має сприяти посиленню впливу учасників ринку на прийняття рішень і забезпечити представлення інтересів усіх зацікавлених сторін», – зауважив Заступник Голови Ради учасників Шаді СААД.

Згідно з Положенням про Раду учасників депозитарної системи Національного депозитарію України, консультативний орган складається з 14 членів: 7 представників депозитарних установ і 7 представників емітентів і компаній з управління активами, які діють від імені корпоративних інвестиційних фондів.

За допомогою Ради відбувається дискусія з ключових питань, пов’язаних з діяльністю Центрального депозитарію: змін тарифної політики, впровадження нового програмного забезпечення депозитарної системи тощо.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: