Як банкам надаватимуться послуги з інкасації

Національний банк розробив проект змін до Положення про порядок видачі юридичним особам ліцензії на надання банкам послуг з інкасації, йдеться у повідомленні прес-служби регулятора.

Розробка проекту змін зумовлена необхідністю уточнення вимог зазначеного Положення з урахуванням набутого досвіду видачі таких ліцензій юридичним особам.

Норми документа сприятимуть забезпеченню максимально прозорого надання банкам послуг з інкасації, оброблення та зберігання готівки юридичними особами (небанківськими установами).

Проект змін розроблений з метою:

– уточнення вимог до фінансового стану юридичної особи;

– конкретизації вимог до ділової репутації юридичної особи, її керівників, власників істотної участі в ній та керівника підрозділу інкасації;

– встановлення порядку подання відомостей про структуру власності юридичної особи;

– уточнення порядку анулювання, зупинення та поновлення дії ліцензії;

– надання юридичній особі можливості розширення діяльності на здійснення операцій з оброблення та зберігання готівки.

Слід нагадати, що Національним банком уже видано вісім ліцензій на надання банкам послуг з інкасації – ТОВ «СІТ СЕК’ЮРИТІ», ТОВ «Український сервіс інкасації», ТОВ «Перша інкасаторська компанія», ТОВ «О-МЕГА», ТОВ «Агентство комплексної безпеки – охоронна фірма», ТОВ «Діамант Сек’юриті», ТОВ «Панорама Прикарпаття» та ПП «Комсервіс-Безпека».

Більш детально – у проекті Постанови Правління НБУ «Про внесення змін до Положення про порядок видачі юридичним особам ліцензії на надання банкам послуг з інкасації»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: