Як визначатиметься винагорода керівникам акціонерних товариств

НКЦПФР оприлюднила проект Рішення «Про затвердження Вимог до Положення про винагороду та звіту про винагороду членів наглядової ради та виконавчого органу акціонерного товариства».

Документ розроблений з метою врахування норм, передбачених законами «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення ведення бізнесу та залучення інвестицій емітентами цінних паперів» та «Про акціонерні товариства», відповідно до яких вимоги до Положення про винагороду та звіту про винагороду членів наглядової ради та виконавчого органу акціонерного товариства встановлюються Комісією, крім вимог до відповідних положень та звітів акціонерного товариства-банку, вимоги до яких встановлюються Національним банком.

Під час розробки проекту Рішення було враховано норми європейського законодавства, зокрема, Рекомендації Європейської Комісії від 14.12.2004 р. про схвалення відповідного режиму щодо винагороди директорів лістингових компаній (2004/913/ЄC) та Рекомендації Європейської Комісії від 30.04.2009 р., що доповнює Рекомендації 2004/913/ЄC та 2005/162/ЄС, щодо системи винагороди директорів лістингових компаній (2009/385/ЄC), імплементація яких до вітчизняного законодавства передбачається пунктом 814 Плану заходів з виконання Угоди про Асоціацію між Україною, з одного боку, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншого боку, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25.10.2017 р. №1106.

Проектом Рішення встановлюються вимоги до положення про винагороду та звіту про винагороду членів наглядової ради та виконавчого органу товариств, а також основні принципи формування політики товариства, особливості виплати винагороди акціями товариства.

Більш детально – у проекті Рішення НКЦПФР «Про затвердження Вимог до Положення про винагороду та звіту про винагороду членів наглядової ради та виконавчого органу акціонерного товариства»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: