Продавцям прав вимоги за кредитами підвищили винагороду

bankprodagФонд гарантування вкладів фізичних осіб збільшив розмір винагороди організаторам торгів з продажу прав вимоги за кредитами у шість разів.

Відповідні зміни були внесені до рішення виконавчої дирекції Фонду «Про окремі питання організації процесу продажу активів (майна) банків, що ліквідуються», передає його прес-служба.

«Збільшення граничного розміру винагороди організаторам електронних аукціонів, на яких реалізуються права вимоги за кредитами, було не просто побажанням організаторів торгів, з якими ми ведемо постійний діалог, а й об’єктивною необхідністю. Адже продаж прав вимоги за кредитами є набагато складнішими процесом, аніж реалізація, скажімо, об’єкту нерухомості чи цілісного майнового комплексу. Ми обіцяли переглянути розмір «комісійних» – і зробили це», – сказала Юлія Берещенко, директор Департаменту консолідованого продажу та управління активами Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Відповідно до прийнятих змін, граничний розмір винагороди організаторам відкритих торгів за проведення аукціонів з продажу прав вимоги за кредитами надалі складатиме 3% від ціни продажу (але не більше 1,5 млн. грн.). Що ж стосується основних засобів, то винагорода за продаж цієї групи активів не змінилась.

Крім того, задля підвищення прозорості процесу продажу активів банків, що ліквідуються, ФГВФО вирішив переглянути підходи до розподілу лотів, а також розміри гарантійного внеску.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: