Українські компанії отримуватимуть в НДУ міжнародний код ідентифікації LEI

Наявність в юридичної особи коду LEI (Legal Entity Identifier) – обов’язкова умова для придбання/продажу іноземних цінних паперів, розміщення фінансових інструментів на закордонних фондових ринках, надання фінансових послуг іноземним клієнтам та інших транзакцій за межами України. 

Для полегшення цього завдання з 9 серпня 2018 року НДУ вводить додаткову послугу для юридичних осіб України, передає його прес-служба. Отримання, продовження і відновлення коду ідентифікації LEI можна буде реалізувати, використовуючи Національний депозитарій як довірену особу. Клієнту потрібно лише надати НДУ необхідний пакет документів у паперовому вигляді. У разі збільшення попиту на послугу, передбачено перехід на електронний документообіг з цифровим підписом.

«Отримання ідентифікаційного коду LEI вітчизняними гравцями – необхідний крок на шляху до інтеграції України в глобальний фінансовий простір, – говорить Член Правління НДУ Андрій ПОРАДА. – Маючи доступ до інфраструктури та ресурсів закордонних ринків капіталу, українські компанії можуть більше заробляти. Завдання НДУ – бути сучасним і ефективним майданчиком для реалізації цих можливостей».

«Завдяки посередництву НДУ процедура отримання ідентифікатора LEI для українських учасників міжнародного ринку капіталу стала більш простою і швидкою, – зазначає Член НКЦПФР Дмитро ТАРАБАКІН. – Для успіху економіки України сьогодні дуже важливо, аби і представники інфраструктури, і гравці фондового ринку працювали як одна команда».

За відсутності додаткових питань щодо поданих документів НДУ забезпечує отримання коду ідентифікації LEI протягом 12 днів після завершення процедури укладення договору та оплати послуги. Тарифи на послугу зафіксовано в євро. Призначення нового коду коштує 95 євро.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: