Механізми подання звітності небанківськими фінансовими групами будуть уточнені

Це передбачено проектом нового нормативно-правового акта, розробленого НКЦПФР.

Зокрема, це проект Рішення Комісії «Про внесення змін до Положення про консолідований нагляд за діяльністю небанківських фінансових груп, переважна діяльність у яких здійснюється особою, яка отримала ліцензію на провадження професійної діяльності на фондовому ринку».

Зміни, що вносяться цим документом до Положення про консолідований нагляд за діяльністю небанківських фінансових груп, переважна діяльність у яких здійснюється особою, яка отримала ліцензію на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, затвердженого Рішенням НКЦПФР від 26.03.2013 р. №431, стосуються приведення окремих вимог даного документа до Закону «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність».

Також проектом Рішення уточнено окремі питання, що стосуються подання небанківськими фінансовими групами консолідованої та окремої фінансової звітності до Комісії.

Більш детально – у проекті Рішення НКЦПФР «Про внесення змін до Положення про консолідований нагляд за діяльністю небанківських фінансових груп, переважна діяльність у яких здійснюється особою, яка отримала ліцензію на провадження професійної діяльності на фондовому ринку»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: