Вимоги до кредитних посередників банків пом’якшені

Національний банк за результатами опрацювання пропозицій банківської спільноти пом’якшив вимоги до кредитних посередників банківських установ, інформує прес-служба регулятора.

Зокрема, Нацбанк:

– надав банкам можливість делегувати контроль за дотриманням працівниками кредитних посередників встановлених вимог (щодо наявності в таких працівників відповідної ділової репутації) не лише кредитним посередникам, які є юридичними особами, але й кредитним посередникам, які є фізичними особами – підприємцями і мають у штаті найманих працівників;

– уточнив у Положенні про встановлення вимог до кредитних посередників банків та їх діяльності у сфері споживчого кредитування обсяг інформації про кредитного посередника, яка підлягає розміщенню банком у вільному доступі на власній веб-сторінці у випадках, коли укладені між банком і кредитними посередниками посередницькі договори мають однаковий обсяг переданих банком завдань/повноважень.

Відповідні зміни затверджені Постановою Правління НБУ від 08.08.2018 р. №91 «Про внесення змін до Положення про встановлення вимог до кредитних посередників банків та їх діяльності у сфері споживчого кредитування», яка набрала чинності з 11 серпня 2018 року.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: