Для страховиків готують новий порядок звітності

Нацкомфінпослуг оприлюднила доопрацьований проект Розпорядження «Про внесення змін до Порядку складання звітних даних страховиків».

Як зазначається у пояснювальній записці до документа, його метою є вдосконалення Порядку складання та подання звітності у вигляді електронних документів страховиків та приведення нормативно-правових актів у відповідність до Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» щодо аудиту фінансової звітності.

Документом пропонується внести зміни до Порядку складання звітних даних страховиків у частині подання звітності у вигляді електронних документів та щодо підтвердження суб’єктом аудиторської діяльності, який має право проводити обов’язковий аудит фінансової звітності підприємств, що становлять суспільний інтерес, у частині достовірності та повноти річної фінансової звітності, річної консолідованої фінансової звітності (у разі якщо страховик відповідно до законодавства складає консолідовану фінансову звітність), а також річних звітних даних страховика щодо здійснення страхової діяльності.

Більш детально – у проекті Розпорядження Нацкомфінпослуг «Про внесення змін до Порядку складання звітних даних страховиків»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: