Орендувати майно неплатоспроможних банків стане простіше

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб запустив у роботу спеціалізований сайт «Оренда майна банків». Про це інформує прес-служба ФГВФО.

На новому ресурсі розміщено реєстр активів, в якому зібрано повний перелік майна неплатоспроможних банків, що пропонується в оренду, та його детальні характеристики. Загалом у реєстрі міститься інформація про майже 200 об’єктів нерухомості: від гаражів, садових будинків та офісів до автозаправних станцій та виробничих споруд. Надалі інформація на сайті постійно оновлюватиметься.

Новий ресурс розроблено з метою підвищення ефективності управління активами банків, що ліквідуються, та спрощення потенційним орендарям доступу до інформації про майно. Так, на сайті значно розширено пошукову функцію. Потенційний орендар має можливість не тільки легко знайти цікаве майно, але й автоматично подати заявку на його оренду. Крім цього, на головній сторінці сайту «Оренда майна банків» можна ознайомитись з типовими формами договорів оренди.

Слід зазначити, що порядок передачі в оренду майна банку, в якому запроваджено тимчасову адміністрацію або здійснюється процедура ліквідації відповідно до Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб», визначається Положенням про оренду майна неплатоспроможних банків, затвердженого Рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 15 лютого 2018 року №465.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: