Як в Україні розвивається корпоративне врядування

Юридична фірма «Василь Кісіль і Партнери» спільно з ПАКУ, Amrop і EBA проводять дослідження «Корпоративне врядування в Україні 2018».

Як повідомляє прес-служба Професійної асоціації корпоративного управління, організатори прагнуть дослідити поточний стан корпоративного врядування, опитавши власників, членів наглядових рад і менеджмент українських компаній, а також керівників юридичних служб, корпоративних секретарів і комплаєнс-офіцерів. Задля відстеження динаміки, дослідження буде щорічним.

Онлайн-опитування триватиме до 15 вересня поточного року. Результатом стане звіт із трендами та прогнозами розвитку корпоративного врядування в Україні.

«Належний рівень корпоративного врядування в українських компаніях сприятиме економічному зростанню як окремих підприємств, так і економіки держави загалом через приваблення внутрішніх й зовнішніх інвесторів та залучення інвестицій. Дослідження поточного стану корпоративного врядування в Україні дасть можливість оцінити всі позитивні та негативні аспекти систем корпоративного управління в компаніях та розробити ефективні універсальні рекомендації для їх покращення, а також зрозуміти тенденції розвитку», – пояснив Голова Правління ПАКУ Олександр ОКУНЄВ.

«Останніми роками ми спостерігаємо все більший інтерес та все ширше розуміння теми корпоративного врядування, зокрема функціонування наглядових рад. Це унікальне дослідження є важливим кроком у розумінні того, як це розвивається і в якому напрямку треба рухатися далі. Переконані, що результати дослідження сприятимуть просуванню ідеї корпоративного врядування, що є критичною ментальною реформою, яку Україна мусить пройти», – зазначив Асоційований Партнер Amrop Ukraine Алекс ДАЙРАБЕКОВ.

«Ми переконані, що ефективне корпоративне врядування додає компанії цінність і стійкість. Наше уявлення ґрунтується як на іноземній практиці, так і на досвіді наших клієнтів в Україні. При цьому інтерес до корпоративного врядування з року в рік зростає. Ми вирішили звернутися до представників самих компаній як основних інтересантів ефективного корпоративного врядування. Їх відповіді дадуть найцінніший практичний інсайт про реальний стан і перспективи корпоративного врядування в Україні», – сказав Керівник практики корпоративного права/M&A, партнер ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» Володимир ІГОНІН.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: