Нацбанк оприлюднив нову Стратегію монетарної політики

Документ був затверджений Радою НБУ в липні 2018 року.

Як повідомляється на офіційній сторінці регулятора у Facebook, цей документ є правонаступником Стратегії монетарної політики на 2016-2020 рр., яка була схвалена Правлінням НБУ в серпні 2015 року та заклала підґрунтя для Основних засад грошово-кредитної політики, затверджених Радою НБУ в 2016 і 2017 роках. Саме в цій Стратегії було передбачено перехід Національного банку до режиму інфляційного таргетування як найбільш ефективного режиму для забезпечення цінової стабільності.

Нова Стратегія монетарної політики зберігає ключові елементи режиму інфляційного таргетування, визначає основні цілі монетарної політики, принципи, інструменти та напрями їх еволюції на середньострокову перспективу.

Водночас особливості застосування інструментарію монетарної політики будуть кожного року переглядатися з урахуванням стану і ризиків зовнішнього та внутрішнього макроекономічного середовища та затверджуватися Радою НБУ в щорічних Основних засадах грошово-кредитної політики, відповідно до Закону «Про Національний банк України».

Більш детально – у Стратегії монетарної політики Національного банку України

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: