НБУ перейнявся захистом інформації

Регулятор пропонує оптимізувати контроль за належним використанням засобів захисту інформації Національного банку.

Зокрема, як зазначається у повідомленні НБУ, йдеться про виконання банками та іншими установами, які є безпосередніми учасниками системи електронних платежів Національного банку та/або інформаційних задач, вимог щодо використання засобів захисту інформації НБУ.

Відповідний проект Постанови Правління НБУ «Про внесення змін до Положення про порядок перевірки стану інформаційної безпеки в банківських та інших установах, які використовують засоби захисту інформації Національного банку України» регулятор пропонує для громадського обговорення.

Норми проекту Постанови стосуватимуться банків та інших установ, які використовують засоби захисту інформації Національного банку.

Ухвалення цього документа дасть можливість:

– урегулювати питання здійснення контролю за виконанням організаціями вимог щодо використання засобів захисту інформації Національного банку шляхом аналізу інформації, документів, звітів, отриманих від організацій, та шляхом проведення Національним банком виїзних перевірок;

– урегулювати питання здійснення відповідних виїзних перевірок;

– запровадити такий метод контролю, як періодичне звітування організацій про використання засобів захисту інформації Нацбанку.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: