Кваліфікацію фахівців фондового ринку пропонують підвищувати за альтернативним механізмом

ПАРД розробила альтернативну Концепцію системи контролю та підвищення кваліфікації спеціалістів фондового ринку.

Як повідомляє прес-служба Професійної асоціації учасників ринків капіталу та деривативів, вона розроблена Асоціацією як альтернатива Концепції трансформації системи підготовки та атестації фахівців фондового ринку.

Слід нагадати, що останній документ був затверджений НКЦПФР наприкінці 2017 року. Він підготовлений в рамках Меморандуму між НКЦПФР та CFA Society Ukraine. При цьому в ПАРД зазначають, що за результатами публічних обговорень зазначеної Концепції в рамках круглих столів та комітетів НКЦПФР з’ясувалося, що вона не отримала підтримки учасників фондового ринку та не відповідає їхнім потребам.

Асоціація звернулась до всіх СРО на фондовому ринку із запрошенням долучитися до доопрацювання альтернативної концепції та представити її для публічного обговорення на круглому столі за участі представників професійних учасників, НКЦПФР, CFA Society Ukraine та навчальних центрів.

Ефективне впровадження альтернативної концепції неможливе без внесення змін до чинного законодавства, зокрема законів «Про цінні папери та фондовий ринок», «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні», а також нормативно-правових актів НКЦПФР.

Тому ПАРД пропонує спільно трьом СРО підготувати правки до законопроекту №9035 від 03.09.2018 р. «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення залучення інвестицій та запровадження нових фінансових інструментів» та представити їх на відкритій робочій групі Комітету ВРУ з питань фінансів та банківської діяльності. В Асоціації переконані, що лише таким чином функції з контролю та підвищення кваліфікації спеціалістів на фондовому ринку можуть бути передані до профільних СРО.

Більш детально – у Презентації ПАРД

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: