За якими правилами банки подаватимуть статистичну звітність

Нацбанк врахував більшість пропозицій банківської спільноти в проекті Правил організації статистичної звітності, що подається до Національного банку України.

Зокрема, у липні поточного року Незалежна асоціація банків України зверталася до Національного банку з додатковими пропозиціями до проекту зазначеного документа.

Як повідомляє прес-служба НАБУ, побажання банківської спільноти, сформульовані на підставі результатів опитування банків-членів Асоціації, здебільшого стосувалися питань визначення уповноваженої особи, яка накладає електронний підпис на файли звіту.

НБУ врахував консолідовані пропозиції банкірів. Департамент статистики та звітності регулятора повторно здійснив перегляд вимог до уповноважених осіб. Окремі структурні підрозділи центробанку погодилися на зниження рівня уповноваженої особи з вищого керівництва банку до рівня керівника структурного підрозділу за напрямом, за яким подаються дані у файлі, або керівника структурного підрозділу, що відповідальний за формування/подання даних статистичної звітності. Загалом Нацбанк вніс зміни до порядку підписання 16 файлів.

Більш детально – у Відповіді НБУ щодо розгляду пропозицій НАБУ до проекту Правил організації статистичної звітності, що подається до Національного банку України

 

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: