Ризик-менеджмент у банках розвиватиметься за європейськими стандартами

Національний банк продовжує запровадження у банківському секторі України положень Європейського законодавства щодо регулювання банківської діяльності та кращих міжнародних практик.

З метою забезпечення підтримки банків у запроваджені норм Положення про організацію системи управління ризиками в банках України та банківських групах, затвердженого Постановою Правління НБУ від 11.06.2018 р. №64 (Положення про ризик-менеджмент), Національний банк провів семінар для банківської спільноти за участі фахівців Департаменту методології та Департаменту управління ризиками НБУ, а також експертів KPMG, ПУМБ та ПРАВЕКС БАНК, йдеться у повідомленні на офіційній сторінці регулятора у Facebook.

«Положення забезпечить перехід банків до більш поглибленого підходу в питаннях побудови та функціонування системи управління ризиками і є обов’язковим для виконання банками», – зазначив на семінарі Директор Департаменту управління ризиками НБУ Ігор БУДНИК. За його словами, новий документ посилює участь рад банків у виконанні наглядової функції, зокрема у створенні потужної культури управління ризиками, здійсненні моніторингу відповідності профілю ризику, контролі за дотриманням загальних принципів управління ризиками.

Також представники НБУ підкреслили, що впровадження вимог Положення сприятиме посиленню стабільності банківської системи України, підвищенню її інвестиційної привабливості, довіри вкладників та кредиторів банків.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: