З початку року надходження до банків, що ліквідуються, перевищили 7,5 млрд. грн.

Протягом жовтня на рахунки банків, що ліквідуються, надійшло 357,2 млн. грн. Із них 263,6 млн. грн. отримано від продажу активів банків, що ліквідуються, передає прес-служба ФГВФО.  

У розрізі банків статистика найбільших надходжень від реалізації активів є такою: 65,4 млн. грн. надійшло до ПАТ «КБ «Надра»; 62,6 млн. грн. – до АТ «Дельта Банк»; 61,3 млн. грн. – до АТ «Родовід Банк».

Загалом, за підсумками перших десяти місяців цього року, надходження до банків, що ліквідуються, склали 7558,8 млн. грн. При цьому 5760,7 млн. грн. отримано від продажу активів, 1245,5 млн. грн. – від погашення кредитів, 464,5 млн. грн. – від погашення цінних паперів, 88,1 млн. грн. – від оренди.

Кошти, отримані від управління та продажу активів неплатоспроможних банків, спрямовуються на задоволення вимог кредиторів цих банків.

Слід нагадати, що щомісячні дані про надходження, у тому числі у розрізі неплатоспроможних банків, публікуються на офіційному сайті Фонду у розділі «Інформація щодо неплатоспроможних банків».

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: