ФБР розкаже, як розслідувати фінансові злочини

fbiЯк повідомляє прес-служба Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, у Києві відкрився п’ятиденний навчальний семінар з питань розслідувань протиправних дій у фінансовій та банківській сферах. Інструктори семінару –  агенти та консультанти Федерального бюро розслідувань та Служби генерального інспектора Федеральної корпорації страхування депозитів США. Серед слухачів курсу – представники Фонду гарантування вкладів, НБУ та правоохоронних органів, задіянних у розслідуванні злочинів, пов’язаних з виведенням з ринку неплатоспроможних банків. Проведення заходу стало можливим завдяки співпраці Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, Національного банку України та Посольства США.

Одним із завдань семінару є налагодження більш тісної співпраці між усіма сторонами, відповідальними за розслідування фінансових злочинів в Україні та створення інфраструктури для ефективного ведення справ проти осіб, відповідальних за доведення банків до банкрутства.

«Для нас дуже цінним є досвід США щодо проведення розслідувань злочинів у банківській сфері. На сьогодні Фондом подано понад 3200 заяв до правоохоронних органів. І тут дуже важливим є розуміння з їхнього боку та активна співпраця. Адже тільки наша спільна робота сприятиме розслідуванню виявлених правопорушень, притягненню до відповідальності винних осіб та найважливіше – поверненню виведених активів неплатоспроможних банків», — зазначив під час відкриття семінару директор-розпорядник Фонду Костянтин Ворушилін.

По завершенню семінару усі учасники отримають сертифікати, що підтверджуватимуть проходження ними навчання. А здобуті знання, навички та практичні рекомендації мають допомогти Фонду гарантування, НБУ та правоохоронним органам у розслідуванні та попередженні фінансових злочинів та порушень, пов’язаних з виведенням з ринку неплатоспроможних банків, що мають місце в Україні.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: