Фонд гарантування переглядає підходи до управління неплатоспроможними банками

ФГВФО впроваджує провідний світовий досвід з виведення неплатоспроможних банків з ринку та реалізовує пілотний проект з переходу до управління банками без ліквідаторів «Банк=Фонд». Про це йдеться у повідомленні прес-служби Фонду.

Першим банком, в якому ФГВФО безпосередньо виконує функції ліквідатора, став ПАТ «ПРОФІН БАНК».

«Ми маємо на меті удосконалити підходи до управління неплатоспроможними банками для максимального зниження можливих корупційних та операційних ризиків процедури їх ліквідації. Для цього ми вивчаємо та впроваджуємо передовий світовий досвід у цій сфері. Зокрема, у світовій практиці безпосереднє управління банками в ліквідації здійснює такий флагман ліквідаційної процедури, як FDIC (Федеральна корпорація страхування депозитів (США)», – відзначила Заступник директора-розпорядника ФГВФО Світлана РЕКРУТ.

Метою проекту «Банк=Фонд» є скорочення витрат, пов’язаних з процедурою ліквідації банку, значне зниження впливу людського фактору на цей процес, а також сприяння максимальній інтеграції Фонду безпосередньо в операційні процеси банку задля оптимізації та уніфікації процедур виведення його з ринку.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: