Учасники фондового ринку мають створити облікові записи у Системі фінансової звітності

АУФТ звертає увагу на створення профучасниками облікових записів у Системі фінансової звітності XBRL.

Як зазначається у прес-релізі Асоціації «Українські фондові торговці», професійні учасники фондового ринку належать до суб’єктів, які повинні подавати фінансову звітність на основі таксономії фінансової звітності за міжнародними стандартами в єдиному електронному форматі XBRL. У зв’язку із цим, профучасникам фондового ринку, як користувачам Системи фінансової звітності XBRL, необхідно створити у системі обліковий запис.

Інформацію пропонується подавати через осіб, уповноважених Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку надавати інформаційні послуги на фондовому ринку з подання звітності та/або адміністративних даних до НКЦПФР – за умови наявності відповідних договірних відносин з такою особою. В іншому випадку інформацію, засвідчену кваліфікованим електронним підписом уповноваженої особи, пропонується надсилати на спеціальну електронну адресу.

Крім того, Комісія висловила готовність надавати інформаційну підтримку, забезпечувати участь представників регулятора на заходах, які будуть організовані АУФТ з метою висвітлення питань щодо функціонування центру збору фінансової звітності та звітування у СФЗ. Наразі АУФТ розглядає можливість проведення web-конференції у форматі питання-відповідь, які вже неодноразово проводились на сайті Асоціації.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: