Як НБУ змінюватиме фінансову культуру українців

Національний банк презентував своє бачення Стратегії фінансової грамотності на конференції «Просування фінансової грамотності в Північно-Східній Європі», яка відбулася у Тбілісі за ініціативи Організації економічного співробітництва та розвитку (OECD) і Національного банку Грузії. Про це йдеться на офіційній сторінці НБУ у Facebook. 

«Цього року Національний банк отримав декілька важливих інструментів для підвищення фінансового добробуту українців. Це повноваження на підвищення фінансової грамотності населення, визначення фінансової інклюзії як однієї зі стратегічних цілей НБУ, а також повноваження на захист прав споживачів фінансових послуг. Наші високорівневі завдання – трансформація фінансової культури та створення синергії завдяки злагодженим діям зацікавлених сторін», – наголосила Директор Департаменту комунікацій НБУ Наталія БОНДАРЕНКО.

Пріоритетами стратегії є зміна фінансової культури українців, фокус на молодь, створення єдиної платформи-сайта для спілкування щодо фінансової грамотності, а також Освітньо-інформаційного центру.

«Хаб із фінансової грамотності складатиметься із Центру для відвідувачів, Музею грошей, Центру просвіти молоді та Центру компетенції вчителів», – зазначила Начальник управління зв’язків із громадськістю та фінансової грамотності НБУ Валерія СЄЛЄЗЄНЄВА.

Слід нагадати, що у 2008 році ОЕСР створила міжнародну мережу фінансової освіти, до якої входять центральні банки, фінансові регулятори, міністерства фінансів, міністерства освіти зі 115 країн, у тому числі і з України.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: