Прибуток державних банків склав 62,5% прибутку всього банківського сектору

Державні банки закінчили ІІІ квартал з рекордним прибутком.

Міністерство фінансів України продовжує оприлюднювати інформацію щодо діяльності банків державного сектору. Згідно з нею, за підсумками ІІІ кварталу 2019 року банки державного сектору отримали прибуток у сумі понад 30 млрд. грн., що вдвічі більше ніж прибуток державних банків за весь минулий рік.

Станом на 1.10.2019 р. прибуток державних банків склав 62,5% прибутку всього банківського сектору України. При цьому більше половини усього прибутку банків сформував АТ КБ «Приватбанк» – 27 млрд. грн.

У ІІІ кварталі продовжилася тенденція активного зростання споживчого кредитування, яке через високий попит залишається одним із найдохідніших джерел для банків. Обсяг кредитів фізичних осіб у банках державного сектору в ІІІ кварталі збільшився на понад 3 млрд. грн. або на 6,5% (порівняно з початком року – на 8 млрд. грн. або на 17%), що, у свою чергу, позитивно вплинуло на якість кредитного портфеля.

Звітний квартал також характеризувався суттєвим зростанням депозитів корпоративного сектору, обсяг яких порівняно з 1.07.2019 р. зріс на понад 15 млрд. грн.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: