Фонд державного майна розробив інвестиційне меню

Голова ФДМУ презентував програму залучення інвестицій на Всесвітньому економічному форумі в Давосі. Про це інформує прес-служба Фонду.

Під час презентації Дмитро СЕННИЧЕНКО зазначив, що Давос–2020 є стартом роуд-шоу для залучення іноземних інвесторів в українську економіку. Конкурентними перевагами національної економіки він назвав трудові і земельні ресурси, наявність великих запасів корисних копалин, географічне розташування країни, транспортно-інфраструктурний, технологічно-інноваційний і реформаторський потенціал.

За словами Голови Фонду, вперше за останні 10 років Україна провела масштабний аудит державної власності та підготувала програму залучення інвестицій через приватизацію.

Дмитро Сенниченко акцентував увагу на тому, що Фонд державного майна та Кабінет Міністрів України у другій половині 2019 року ініціювали низку законодавчих змін, які розблокували можливість проведення великої приватизації, ліквідували вплив фінансово-політичних груп на об’єкти державної власності та вдосконалили систему розкриття інформації про підприємства. Інвестиційні радники, в чию компетенцію входить оздоровлення фінансової та кадрової ситуації на відповідних підприємствах, розпочали роботу на об’єктах великої приватизації, серед яких гірничодобувні, хімічні, машинобудівні, агропромислові підприємства, готелі та підприємства сфери послуг. Відповідно до закону про Державний бюджет України, доходи від приватизації в 2020 році повинні скласти $500 млн. (12 млрд. грн.).

Своїм найважливішим завданням ФДМУ вважає викорінення корупційних схем з приватизаційних процесів та залучення саме тих інвесторів, які готові вкладати в модернізацію підприємств і розширювати соціальний пакет для працівників. Фонд державного майна розробив інвестиційне меню, яке включає в себе повну інформацію про об’єкти приватизації та умови її здійснення. «Епоха корупції закінчена, починається епоха інвестицій», – підкреслив Дмитро Сенниченко.

У ході Всесвітнього економічного форуму Голова ФДМУ провів ряд двосторонніх зустрічей з представниками іноземного капіталу, зацікавленими в роботі на ринку України. Проведення перших конкурсів у рамках великої приватизації заплановано наприкінці весни 2020 року.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: