Проведення загальних зборів акціонерів в умовах карантину (Захід відбувся)

8 квітня 2020 Безкоштовний вебінар «Проведення загальних зборів акціонерів в умовах карантину».

Зазвичай в березні-квітні акціонерні товариства проводять щорічні загальні збори акціонерів й відповідно розкривають річну інформацію емітента. Впровадження загальнодержавного карантину у зв’язку із коронавірусом COVID-19, зокрема заборона проведення заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, зробило це неможливим. Всіх цікавило одне питання: Як провести загальні збори й «відзвітуватися», не порушивши правила карантину?

30 березня 2020 року Верховною Радою України   прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)», згідно з яким:

  • загальні збори акціонерів мають бути проведені у строк не пізніше 3 місяців після дати завершення карантину або можуть бути проведені дистанційно в порядку та строки, визначені НКЦПФР;
  • річна інформація може бути розкрита протягом 5 робочих днів після проведення загальних зборів акціонерів.

8 квітня Професійна асоціація корпоративного управління проводить відкритий вебінар, на якому ми поговоримо про це детальніше та відповімо на усі питання, що виникають.

Участь безкоштовна. Реєструйся на вебінар

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: