Нацкомфінпослуг внесе зміни до Порядку складання звітних даних страховиків

Це передбачено проектом нормативного акта, оприлюдненого регулятором.

Йдеться про проект Розпорядження Нацкомфінпослуг «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України з питань складання та подання звітності учасниками ринків фінансових послуг».

Документ розроблено відповідно до пунктів 1 та 18 частини першої статті 28 Закону «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг», підпункту 27 пункту 4 та пункту 13 Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 р. №1070.

Проектом Розпорядження пропонується внести зміни до Порядку складання звітних даних страховиків, затвердженого Розпорядженням Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 3.02.2004 р. №39, (у редакції Розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, від 4.09.2018 р. №1521) в частині розкриття інформації щодо звітних даних страховика з метою дотримання нормативів достатності капіталу та платоспроможності, ліквідності, прибутковості, якості активів та ризиковості операцій, а також інформації щодо інших показників і вимог, що обмежують ризики за операціями з фінансовими активами, зокрема щодо розкриття інформації про величину непростроченої дебіторської заборгованості за укладеними договорами страхування та/або перестрахування.

Також документом пропонується Порядок складання та подання звітності страхових та/або перестрахових брокерів, затверджений Розпорядженням Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 4.08.2005 р. №4421, привести у відповідність із Постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2000 р. №419 «Про затвердження Порядку подання фінансової звітності».

Більш детально – у проекті Розпорядження Нацкомфінпослуг «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України з питань складання та подання звітності учасниками ринків фінансових послуг»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: