НКЦПФР оприлюднила роз’яснення для аудиторів

Суб’єкт аудиторської діяльності зобов’язаний подавати до Комісії інформацію відповідно в електронному вигляді не пізніше закінчення третього робочого дня після дати виявлення фактів.

НКЦПФР звертає увагу, що 24 червня 2020 року набрало чинності Рішення Комісії від 14.11.2019 р. №694 «Про подання до НКЦПФР інформації суб’єктом аудиторської діяльності, який надає послуги з обов’язкового аудиту фінансової звітності підприємству, що становить суспільний інтерес, нагляд за яким здійснює НКЦПФР».

На виконання вимог зазначеного Рішення суб’єкти аудиторської діяльності направляють до Комісії в електронному вигляді, зокрема, форму:

– Інформації, що подається до НКЦПФР суб’єктом аудиторської діяльності, який надає послуги з обов’язкового аудиту фінансової звітності підприємству, що становить суспільний інтерес, нагляд за яким здійснює НКЦПФР;

 – Інформації, що подається до НКЦПФР суб’єктом аудиторської діяльності, який надає послуги з обов’язкового аудиту фінансової звітності юридичній особі, що має тісні зв’язки з підприємством, що становить суспільний інтерес, обов’язковий аудит фінансової звітності якого він також проводить, нагляд за яким здійснює НКЦПФР.

Повідомлення у вигляді електронного документа складається відповідно до вимог нормативно-технічного документа – Опису розділів та схем ХМL файлів електронної форми інформації підприємств, що становлять суспільний інтерес, яка надсилається у вигляді електронних документів до Комісії, затвердженого Наказом Голови НКЦПФР від 08.05.2020 р. №55.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: