Основам фінансів можна буде навчитись безкоштовно в онлайн-режимі

CFA Society Ukraine впроваджує за підтримки USAID перший в Україні безоплатний онлайн-курс «Основи фінансів та інвестицій».

Як зазначається у прес-релізі Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору», Асоціація інвестиційних професіоналів CFA Society Ukraine, яка є частиною глобальної мережі спільнот CFA Institute, створила курс «Основи фінансів та інвестицій» на освітній платформи Prometheus. Курс є повністю безоплатним, має 16 різних модулів та доступний онлайн з 7 липня 2020 року. Фінансову підтримку для створення цього курсу було надано в рамках гранта від Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору».

Цей навчальний курс допоможе слухачам поліпшити свої знання про інвестиції та правильно приймати рішення щодо збереження та примноження заощаджень. Адже рівень фінансової грамотності українців є одним із найнижчих в Європі.

Саме такими є результати дослідження, проведеного Проектом USAID «Трансформація фінансового сектору» у 2019 році. Але 61% опитаних українців прагнули б мати знання про те, як управляти власними фінансами.

«Знання, які отримують слухачі цього курсу, будуть корисні їм протягом усього життя. Ми розкажемо не тільки як примножувати заощадження, але й як обрати фінансового радника та не бути ошуканими. Прослухайте цей курс, і можливо, ви навіть зможете вберегти своїх рідних та друзів від фінансових помилок», – зазначила Заступник керівника Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» Юлія ВІТКА.

Курс «Основи фінансів та інвестицій» розкриває, що таке інвестиційний ринок і хто його учасники, а також пояснює природу різних інвестиційних інструментів. Найкориснішим цей курс буде для:

– студентів, які бажають отримати більш комплексне розуміння того, як працюють ринки капіталу;

– тих, хто починає свою кар’єру і хоче розібратися у тонкощах інвестиційних інструментів;

– не фінансистів, які займаються ІТ, HR, обліком або маркетингом і хочуть говорити однією мовою з фінансистами;

– інвесторів-початківців.

«Створюючи цей курс, ми звертались до найкращих світових напрацювань, зокрема від CFA Institute. За чотири тижні курсу слухачі дізнаються майже все про ринки капіталу. Зрозуміють, як стають інвесторами, що таке інвестиційний портфель і як ним керувати. Якщо коротко – почнуть розуміти професійний сленг інвестиційних фахівців і зможуть приймати зважені інвестиційні рішення», – пояснює Президент Асоціації інвестиційних професіоналів CFA Society Ukraine Олексій СОБОЛЕВ.

«У нашій країні обмежена кількість українців має змогу заощаджувати, і дуже прикро, коли вони втрачають свої кошти через брак знань. Сподіваюсь, слухачі курсу не лише отримають необхідні знання з інвестицій, але й розвинуть критичне мислення щодо того, як обрати фінансового посередника і як оцінювати ризики у процесі інвестування», – наголосив Голова НКЦПФР Тимур ХРОМАЄВ.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: