Банки подаватимуть плани відновлення лише в електронному вигляді

Національний банк визначив особливості подання планів відновлення діяльності банків України та банківських груп у 2020 році, інформує прес-служба регулятора.

Зокрема, НБУ дозволив:

– відтермінувати для системно важливих банків кінцевий термін подання планів відновлення діяльності з 1 жовтня до 1 грудня 2020 року;

– не включати до планів відновлення діяльності перелік критичних функцій (припинення яких може загрожувати фінансовій стабільності України або мати суттєвий негативний вплив на її економіку);

– подати плани відновлення діяльності лише в електронному вигляді з відповідним електронним підписом.

Такі зміни передбачені Постановою Правління НБУ від 2 вересня 2020 року №128 «Про внесення змін до постанови Правління Національного банку України від 3 квітня 2020 року №46». Постанова набрала чинності з 4 вересня 2020 року.

У липні 2019 року Національний банк запровадив вимоги до розробки планів відновлення діяльності банків України та банківських груп. Розробка банками та банківськими групами планів, які будуть містити реалістичні варіанти відновлення фінансової стійкості в разі суттєвого погіршення фінансового стану або настання стресової ситуації, сприятиме стабілізації роботи цих установ в умовах кризи.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: