Корпоративне управління на держпідприємствах здійснюватиметься за стандартами ОЕСР

Мінекономіки продовжує роботу над реформуванням системи управління державного сектору економіки у співпраці з ОЕСР, інформує прес-служба Міністерства.

Нещодавно відбулася робоча онлайн-зустріч представників Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства з фахівцями Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР).

Учасники заходу проаналізували статус реформи з корпоративного управління відповідно до керівних принципів ОЕСР. Зустріч було проведено в рамках підготовки огляду Організацією економічного співробітництва та розвитку стану впровадження реформи корпоративного управління в державних компаніях України.

«Мінекономіки наполегливо працює над розробкою законопроекту щодо вдосконалення корпоративного управління юридичних осіб, акціонером яких є держава. Це дозволить повною мірою імплементувати в державних компаніях сучасні стандарти корпоративного управління», – зазначила на зустрічі Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Світлана ПАНАІОТІДІ.

Слід зазначити, що ОЕСР – це міжнародна організація, яка об’єднує 35 розвинених країн світу. Вона здійснює пошук даних та аналіз, що допомагає урядам формувати політику, яка буде реалізовуватися національними інституціями чи в рамках міжнародних домовленостей.

Керівні Принципи ОЕСР для багатонаціональних суб’єктів підприємницької діяльності – це спеціальний документ, прийнятий урядами держав ОЕСР, який визначає стандарти відповідального ведення бізнесу на міжнародних ринках.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: