Порядок подання звітності з недержавного пенсійного забезпечення зазнає змін

Вони передбачені проектом нормативного акта, оприлюдненого НКЦПФР.

Зокрема, це проект Рішення Комісії «Про затвердження Змін до Положення про порядок складання, подання та оприлюднення адміністратором недержавного пенсійного фонду адміністративних даних, у тому числі звітності з недержавного пенсійного забезпечення».

Проект Рішення розроблений відповідно до законів «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні» та «Про недержавне пенсійне забезпечення» у зв’язку з опрацюванням пропозицій учасників ринку недержавного пенсійного забезпечення, наданих за результатами аналізу складу адміністративних даних щодо діяльності недержавного пенсійного фонду, у тому числі звітності з недержавного пенсійного забезпечення.

Під час підготовки та подання Даних відповідно до Положення про порядок складання, подання та оприлюднення адміністратором недержавного пенсійного фонду адміністративних даних, у тому числі звітності з недержавного пенсійного забезпечення, затвердженого Рішенням НКЦПФР від 23 липня 2020 року №379, учасниками ринку недержавного пенсійного забезпечення було виявлено ряд невідповідностей, у Положенні, які не дають можливість повною мірою розкрити достовірну та повну інформацію щодо діяльності НПФ. Враховуючи вищевикладене, Комісією підготовлено проект зазначеного Рішення.

Документом передбачено внесення змін до Положення та додатків до нього, відповідно до яких заповнюються Дані на певну звітну дату. Ним пропонується змінити склад Даних, що подаються адміністратором НПФ, та розрахунок коефіцієнту навантаження на НПФ, оскільки існуюча формула розрахунку цього показника не дозволяє провести порівняльний аналіз.

Також проектом пропонується змінити строк розміщення квартальної та річної інформації про діяльність НПФ та передбачено виправити помилки в частині розрахунків певних показників, що міститься в довідках.

Більш детально – у проекті Рішення НКЦПФР «Про затвердження Змін до Положення про порядок складання, подання та оприлюднення адміністратором недержавного пенсійного фонду адміністративних даних, у тому числі звітності з недержавного пенсійного забезпечення»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: