Приватизація стала більш прозорою

У Фонді держмайна розповіли про позитивні зміни у ході здійснення процесу зміни власності.

«Нові прозорі правила, серед яких повне розкриття даних по об’єктах приватизації, розміщення цієї інформації онлайн та рівний доступ для всіх, дали нам змогу перевиконати план з надходжень до бюджету в 2020 році у 6 разів. І це тільки початок результативних змін», – наголосив Голова ФДМУ Дмитро СЕННИЧЕНКО під час всеукраїнського Форуму «Україна – 30».

Він також нагадав про те, що вже влітку цього року відбудеться перший, починаючи з 2005 року аукціон з великої приватизації.

«Україна скоро побачить велику приватизацію. Вперше з часів «Криворіжсталі». Ми зробили це спільно з Кабінетом Міністрів, командою Президента, депутатами Верховної Ради та представниками громадськості. Я завжди наголошував, що лише спільна робота дасть результат», – підкреслив Дмитро Сенниченко.

Фонд державного майна також сподівається на подальшу співпрацю задля прийняття законопроекту, який дасть можливість активніше розвиватися місцевим громадам завдяки коштам від приватизації.

«Частина коштів від приватизації в тому чи іншому регіоні має надходити на розвиток відповідної об’єднаної територіальної громади. Тому прошу наших однодумців й надалі підтримувати нашу спільну справу», – сказав Голова Фонду.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: