Реєстр учасників ринків капіталу буде розширено

НКЦПФР оприлюднила доопрацьований проект Рішення «Про затвердження Порядку ведення реєстрів учасників ринків капіталу та організованих товарних ринків».

Документ розроблено згідно із Законом «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні» з метою приведення нормативно-правових актів Комісії у відповідність до Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення функцій із державного регулювання ринків фінансових послуг».

У зв’язку з набранням чинності останнім законодавчим актом діяльність з адміністрування недержавних пенсійних фондів та діяльність з управління майном для фінансування об’єктів будівництва та/або здійснення операцій з нерухомістю віднесено до професійної діяльності на фондовому ринку.

Відповідно до Закону «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні» Комісія, зокрема, визначає порядок ведення та веде реєстр професійних учасників ринку цінних паперів, інститутів спільного інвестування, недержавних пенсійних фондів та саморегулівних організацій.

З метою виконання завдань, покладених на НКЦПФР та приведення нормативно-правових актів Комісії у відповідність до вимог законодавства, виникла потреба у прийнятті Положення про ведення реєстрів учасників фондового ринку.

Більш детально – у проекті Рішення НКЦПФР «Про затвердження Порядку ведення реєстрів учасників ринків капіталу та організованих товарних ринків»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: