Розпочато роботу над оціночним дослідженням проекту NEXT-UA

Про це йдеться у повідомленні Проекту «Трансформація фінансового сектору».

Відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння щодо розбудови ринків капіталу та товарних ринків, підписаного між Урядом України, USAID, ЄБРР та Американською торговельною палатою у червні цього року, Проект USAID «Трансформація фінансового сектору» обрав на конкурсній основі міжнародний консорціум компаній для проведення техніко-економічного обґрунтування NEXT-UA.

Сirway Consulting (Франція) спрямовуватиме діяльність компаній Araliya (Румунія), Afi (Іспанія) та CMS (Україна). Протягом липня-вересня 2021 року консорціум проведе аналіз торговельної та пост-торговельної інфраструктури ринків капіталу та товарних ринків України, спрогнозує можливий вплив NEXT-UA на зростання та розвиток економіки, надасть рекомендації щодо оптимальної організаційної та інвестиційної структури для NEXT-UA, а також п’ятирічні прогнози прибутків та збитків даної структури.

 У липні консорціум Сirway проведе інтерв’ю в Україні з учасниками товарних та фінансових ринків, операторами інфраструктури, державними органами та міжнародними фінансовими експертами. Паралельно консорціум збиратиме ринкові дані, на яких базуватиметься його фінансове моделювання та макроекономічний аналіз.

«NEXT-UA має потенціал для надання критично важливої підтримки для розвитку реального сектору економіки. Україні безумовно потрібна сучасна інфраструктура фінансового ринку, сучасні торговельні системи, нові фінансові інструменти та інструменти управління ризиками», – сказав Керівник Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» Роберт БОНД.

«Ми очікуємо, що обраний консорціум Сirway проведе системний і незалежний аналіз існуючої фінансової інфраструктури і торгового середовища та надасть рекомендації щодо оптимальної фінансової та юридичної моделі створення NEXT-UA», – додала Заступник керівника Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» Юлія ВІТКА.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: