Українські агрокомпанії збільшили капіталізацію

Загальна капіталізація українських публічних аграрних компаній, акції яких котируються на міжнародних фондових біржах, складає $3,3 млрд. Такі дані станом на середину квітня 2017 року наводить Український клуб аграрного бізнесу. Для порівняння, за даними НКЦПФР, станом на початок квітня сумарна капіталізація фондового ринку України дорівнювала 11,86 млрд. грн. або $0,44 млрд.

При цьому УКАБ зазначає, що даний показник на 19,5% (або на $542 млн.) більше результату початку поточного року. У свою чергу, в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року капіталізація збільшилась лише на 0,5% (або на $16 млн.).

Найбільше зросла вартість компанії «МХП» (на $58,1 млн.). Також зросла ринкова вартість акцій аграрних холдингів «Авангард» (на $8,3 млн.) та «Агротон» (на $2,8 млн.).

Як вказується в повідомленні УКАБ, зростання вартості українських аграрних компаній є результатом стабілізації політичної та макроекономічної ситуації в країні. При збереженні цих умов слід очікувати подальшого зростання вартості компаній у майбутньому.

 

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: