ЛСОУ пропонує підвищувати вимоги до активів страховиків поступово

Відповідні пропозиції були направлені Лігою страхових організацій до Нацкомфінпослуг.

Ці пропозиції, за повідомленням прес-служби ЛСОУ, були вироблені після опрацювання проектів розпоряджень Комісії щодо внесення змін до «Положення про обов’язкові критерії та нормативи достатності, диверсифікованості та якості активів страховика», оприлюднених на її сайті наприкінці березня.

Ліга страхових організацій у цілому підтримує необхідність підвищення надійності страхових компаній та гарантування виконання ними своїх зобов’язань. Водночас, враховуючи те, що вимоги до капіталу страховика запроваджуються вперше в державному регулюванні, страховикам потрібен час для приведення у відповідність активів, якими представлений власний капітал.

З метою послідовного державного регулювання, забезпечення стабільності діяльності страховиків, які займаються страхуванням життя, виконання ними своїх зобов’язань та захисту прав споживачів послуг у сфері страхування життя, ЛСОУ вважає за доцільне поступово підвищувати вимоги до активів та встановити строк приведення діяльності таких страховиків до нових вимог до 31 грудня 2019 року.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: