Фонд держмайна назвав найбільших платників дивідендів

ФДМУ підбив підсумки сплати дивідендів господарськими товариствами, що перебувають в його управлінні, за результатами діяльності у 2016 році.

Як повідомляє прес-служба Фонду держмайна, в цілому в поточному році було сплачено дивідендів на корпоративні права держави та здійснено відрахування частини чистого прибутку на загальну суму 929,252 млн. грн.

Найбільшими платниками до Державного бюджету є ПАТ «Турбоатом», ПАТ «Центренерго», ПАТ «Київський науково-дослідний та проектно-конструкторський інститут «Енергопроект», ПАТ «Науково-технічний комплекс «Електронприлад», ПАТ «Миколаївобленерго», ВАТ «Тернопільобленерго».

При цьому в повідомленні зазначається, що Фондом державного майна забезпечено високий рівень надходжень дивідендів до Державного бюджету навіть за умови зменшення у 2017 році Кабінетом Міністрів базового нормативу відрахування частки прибутку, що спрямовується на виплату дивідендів з 75% до 50%.

Заступник Голови ФДМУ Володимир ДЕРЖАВІН, який відповідає у Фонді за питання управління корпоративними правами держави, підкреслив, що значними чинниками збереження високого рівня надходжень дивідендів до Державного бюджету є посилення та підвищення якості управлінського контролю за діяльністю підзвітних підприємств, контроль та моніторинг скорочення непродуктивних витрат таких підприємств, спонукання підприємств до підвищення ефективності використання майна, забезпечення контролю щодо дотримання фінансової дисципліни.

 

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: