Банки отримуватимуть у вигляді забезпечення гарантії міських рад

Нацбанк врахував пропозицію Незалежної асоціації банків України щодо доповнення Положення №351 безумовними та безвідкличними місцевими гарантіями міських рад.

Зокрема, як повідомляє прес-служба НАБУ, за результатами розгляду звернення Асоціації та неодноразових зустрічей за участі представників банківської спільноти, Національний банк врахував пропозицію щодо вдосконалення Положення про визначення банками України розміру кредитного ризику за активними банківськими операціями, затвердженого Постановою Правління НБУ від 30 червня 2016 року №351.

А саме, регулятор доповнив Додаток 6 «Прийнятне забезпечення та коефіцієнти ліквідності забезпечення» Положення №351 новим видом забезпечення/застави – безумовною та безвідкличною місцевою гарантією міських рад, що мають клас не нижче ніж 2, визначений згідно з вимогами Положення №351, з коефіцієнтом ліквідності – 0,5.

Тепер банки зможуть залучати інвестиції у проекти, які потребують коштів для енергозберігаючих проектів, енергоефективну модернізацію власних основних засобів, перехід до альтернативних джерел енергії, відновлюваних видів палива та інших проектів міських рад.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: