Які об’єкти виставлять на приватизацію в 2018 році

Фонд державного майна затвердив підприємства, які підлягають продажу в 2018 році.

Це список з майже 100 об’єктів, які за класифікацією відносяться до групи В,Г,Е. Про це розповів в.о. ФДМУ Віталій ТРУБАРОВ, йдеться у повідомленні прес-служби Фонду.

Відповідно до переліку підприємств, для приватизації запропоновано низку енергетичних компаній, а також такі об’єкти, як «Сумихімпром», Львівський завод «Автонавантажувач», «Оснастка», «Криворізька теплоцентраль», «Львівська вугільна компанія», «Запорізький титано-магнієвий комбінат» та інші.

За словами Віталія Трубарова, Фонд держмайна планує виконати план надходження від приватизації в розмірі 22,5 млрд. грн.

«Це реальна сума, яку Фонд виконає. Найближчим часом Верховна Рада прийме новий закон про приватизацію, який не лише спростить процес приватизації і скоротить терміни підготовки, а й стане зрозумілим інвесторам. Тому наступний рік має стати роком великої приватизації», – зазначив Віталій Трубаров.

Він також підкреслив, що по ряду підприємств вже ведеться приватизаційна підготовка, щоб на весну 2018 року вийти на безпосередній продаж таких об’єктів, як «Центренерго», ОПЗ, енергокомпанії та інші підприємства.

Більш детально – у Переліку об’єктів груп В, Г, Е, які підлягають продажу в 2018 році

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: