Україна посіла 80 місце у новому рейтингу «Doing Business 2017»

doing-business-2017Світовий банк оприлюднив черговий рейтинг легкості ведення бізнесу «Doing Business 2017», в якому Україна посіла 80 місце. За інформацією прес-служби КМУ, у порівнянні з минулим роком результат покращився на 3 позиції (а враховуючи зміну методології – на 1 позицію) (ІНФОГРАФІКА).

За оцінками Світового банку, на позицію України вплинули поліпшення у компоненті захисту прав міноритарних акціонерів та у компоненті виконання контрактів. На позицію нашої країни у рейтингу також вплинули цьогорічні зміни у методології оцінки та часові рамки.

«Цей результат не дуже оптимістичний, але у команди Мінекономрозвитку та Офісу ефективного регулювання є чіткий план як його покращити уже 2018 року. Звісно, буде потрібна серйозна взаємодія з Парламентом, адже лише актами Уряду реформи зробити неможливо», – прокоментував результати Степан Кубів, Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України.

Слід нагадати, що Рейтинг «Doing Business» укладається Світовим Банком щорічно на наступний рік та встановлює індекс задля порівняння простоти підприємницької діяльності між країнами світу.

Оцінка охоплює низку показників по 190 країнам світу та опрацьовується з використанням відгуків представників урядів, учених, фахівців-практиків і рецензентів.

Рейтинг покликаний дати об’єктивну основу для розуміння і вдосконалення систем нормативно-правового регулювання підприємницької діяльності по всьому світу.

Більш детально – у Звіті Світового Банку

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: