Емісія цінних паперів визнаватиметься недобросовісною по-новому

НКЦПФР схвалила проект Рішення «Про внесення змін до Порядку визнання емісії цінних паперів недобросовісною та недійсною», передає прес-служба регулятора. Зокрема, змін зазнали підстави для визнання емісії цінних паперів недобросовісною.

Згідно з документом, такими підставами можуть бути:

– порушення емітентом вимог Закону України «Про цінні папери та фондовий ринок», невідповідність поданих емітентом документів вимогам законодавства та/або неповнота інформації у поданих документах;

– порушення встановленого законодавством порядку прийняття рішення про емісію цінних паперів;

– внесення недостовірних, незрозумілих, з розбіжностями між різними положеннями та/або неповних відомостей до документів, що подаються для реєстрації випуску цінних паперів, для випуску цінних паперів та затвердження проспекту цінних паперів, звіту про результати емісії;

– неодноразове грубе порушення емітентом прав інвесторів під час емісії цінних паперів.

Рішення про визнання емісії цінних паперів недобросовісною приймається до реєстрації звіту про результати емісії цінних паперів.

Документом запроваджується нове поняття «неодноразове грубе порушення емітентом прав інвесторів під час емісії цінних паперів», що означатиме скоєння емітентом двох чи більше зафіксованих регулятором грубих порушень законодавства під час проведення емісій цінних паперів протягом попередніх трьох років.

Проект розроблено відповідно до останніх змін у законодавстві, зокрема відповідно до пункту 13 статті 8, пункту 3 частини другої статті 7 Закону «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні».

Більш детально – у проекті Рішення НКЦПФР «Про внесення змін до Порядку визнання емісії цінних паперів недобросовісною та недійсною»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: