Якою стратегією керуватиметься НБУ

У Нацбанку окреслили основні цілі регулятора на середньострокову перспективу.

Зокрема, про це розповів Заступник Голови НБУ Роман БОРИСЕНКО під час інвестиційної сесії України на тему «Приваблива країна для інвесторів: як зберегти набрані темпи» у ході Щорічних зборів ради керуючих ЄБРР у Йорданії, повідомляється на офіційній сторінці Нацбанку у Facebook.

Пан Борисенко зазначив, що вперше за сторічну історію існування центрального банку як державного інституту було розроблено стратегію Національного банку, яка стала його «дорожньою картою» на середньострокову перспективу. Цей документ було публічно презентовано в середині березня цього року. Згідно з ним, НБУ ставить перед собою такі цілі: стабільно низька інфляція, підвищення прозорості та ефективності роботи банківської системи, відновлення кредитування, вільний рух капіталу, масштабна фінансова інклюзія, а також продовження трансформації центрального банку. «Тож ми маємо чітке бачення та програму: ми продовжимо працювати на забезпечення цінової та фінансової стабільності, разом із фінансовим сектором сприятимемо економічному зростанню», – підсумував він.

Крім того, Роман Борисенко підкреслив, що українська економіка відновлюється швидше ніж очікувалося раніше. Так, зростання ВВП за підсумками 2017 року склало 2,4%, а на кінець 2018 року очікується, що цей показник досягне 3,4%.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: