НКЦПФР регламентує емісію та обіг муніципальних облігацій

Комісія оприлюднила проект Рішення «Про затвердження Положення про порядок емісії облігацій внутрішніх місцевих позик та їх обігу».

Як зазначається в аналізі регуляторного впливу цього документа, він був розроблений відповідно до пункту 1 частини другої статті 7, пункту 13 статті 8 Закону «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні», частини другої статті 9 Закону «Про цінні папери та фондовий ринок», пункту 11 Порядку здійснення місцевих запозичень, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 16 лютого 2011 року №110, у зв’язку із приведенням у відповідність до вимог Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення ведення бізнесу та залучення інвестицій емітентами цінних паперів».

Так, зазначеним Законом, крім іншого, удосконалено порядок емісії цінних паперів та вимог щодо оформлення проспекту при публічній пропозиції цінних паперів та визначення винятків, при яких оформлення проспекту не вимагається.

Проект встановлює етапи емісії облігацій внутрішніх місцевих позик, визначає перелік документів, які подаються для реєстрації випуску облігацій (реєстрації випуску облігацій та затвердження проспекту облігацій), перелік документів, які подаються для реєстрації звіту про результати емісії облігацій, врегульовує процедуру реструктуризації боргових зобов’язань, а також встановлює порядок погашення, анулювання та скасування реєстрації випуску облігацій.

Більш детально – у проекті Рішення НКЦПФР «Про затвердження Положення про порядок емісії облігацій внутрішніх місцевих позик та їх обігу»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: